დავით ტატიშვილის სამედიცინო ცენტრის ისნის ფილიალში სრულიად უფასოდ ჩაუტარდებათ PCR ტესტირება სურვილის შემთხვევაში ყველა იმ პირს ვინც ბოლო 2 კვირის განმავლობაში იმყოფებოდა აჭარის ავტონომიურ რესპუბლიკაში | სიახლეები | vidal.ge
Nuk
დავით ტატიშვილის სამედიცინო ცენტრის ისნის ფილიალში სრულიად უფასოდ ჩაუტარდებათ PCR ტესტირება სურვილის შემთხვევაში ყველა იმ პირს ვინც ბოლო 2 კვირის განმავლობაში იმყოფებოდა აჭარის ავტონომიურ რესპუბლიკაში
თარიღი: 06/09/2020
აჭარის ავტონომიურ რესპუბლიკაში კორონა ვირუსის ეპიდსიტუაციის გამწვავების გამო საქართველოს მთავრობის მიერ სახელმწიფო პროგრამის ფარგლებში მიღებული გადაწყვეტილებით, დავით ტატიშვილის სამედიცინო ცენტრის ისნის ფილიალში სრულიად უფასოდ ჩაუტარდებათ PCR ტესტირება სურვილის შემთხვევაში ყველა იმ პირს ვინც ბოლო 2 კვირის განმავლობაში იმყოფებოდა აჭარის ავტონომიურ რესპუბლიკაში და სურვილი აქვს შეიმოწმოს თავი შესაძლო ინფიცირების დასადგენად.
დამატებითი ინფორმაციის მისაღებად დაგვიკავშირდით: 2 800 818 ან 591 882 144
ისანი - ბერი გაბრიელ სალოსის გამზირი N55 (წმინდა ბარბარეს ეკლესიასთან)